Kurumsal

İlaçlarımız, kimyasal madde ve tarım ürünleri barındırmamaktadır. Böcek, haşere, kemirgen türlerine göre, bu zararlıların spesifik özellikleri, biyolojik yapılarına bağlı olarak etki edebilecek ilaçlarımız profesyoneller (ziraat, kimya mühendisleri) tarafından üretilmektedir.
Bizlere ulaştığınız andan itibaren haşere ve böcek sorunlarınızla ilgilenme durumunu ve yaptığımız ilaçlamalar için her zaman sorumluluğu biz üstlenmekteyiz. Böcek ilaçlama sırasında personellerimiz hatası sebebi ile görülebilecek hasarlardan firmamızı sorumlu tutmaktayız.
Periyodik ilaçlama uygulamalarında, sonuç alınamayacak durumlarda bir ikinci uygulama için ekstra ilaçlama ücreti talep etmemekteyiz.
Haşere ilaçlama uygulamadan önce, aklınızda herhangi bir soru kalmaması açısından, ilaçlama hakkında detaylı bilgiler, ilaçlama ekiplerimiz tarafından verilmektedir.
Firmamız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylıdır. Firmamız bünyesinde çalışan müşteri temsilcilerimiz, sizlere 7/24 haşere, böcek, kemirgenler ve bu zararlıların ilaçlama işlemleri hakkında en detaylı bilgileri sunmak için hizmet vermektedirler.


İstanbul’da Anadolu yakası böcek ilaçlama ve Avrupa yakası böcek ilaçlama şubelerimiz sayesinde, bu ilde her semt ve mahalleye ulaşabilecek ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır. Böcek ilaçlama uygulamalarımız için bütçenizi sarsmamak amacı ile en uygun ve her ilçe, semtte aynı olan böcek ilaçlama fiyatları vermekteyiz. Haşere ilaçlama firmamız tarafından uygulanan ilaçlama ardından, fırın, lokanta gibi işletmelerin denetimleri için gerekli olan evraklar, diğer alanlarda uygulanan ilaçlamalar için de gerekli belgeler kişilere teslim edilmektedir.          Bu Sayede Siz Müşterilerimize %100 Garanti Kapsamına Sokmaktadır.

WhatsApp Telefon