otel-ilaclama

OTEL İLAÇLAMA

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?
Böcek ve Haşere ilaçlamada en önemli kısım haşere türü ve uygulanacak ilaçlama yöntemidir. Nano İlaçlama olarak uzman personellerimiz, ilaçlanacak alanı ve haşere türünü birlikte değerlendirerek en uygun ilaçlama yöntemini belirler.

Yıllardır müşterilerinden aldığı güçle yeni nesil ilaçlama yöntemleri kullanan firmamız kısa süre içinde tüm haşere türleri için çözüm önerileri sunmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerimiz arasında;

Kokulu Böcek İlaçlama Yöntemi

Bu ilaçlama yönteminde kullanılan ilaçların etken maddesi ve ilaç yapısından dolayı keskin bir kokusu vardır. Geniş kapsamlı böcek ve haşere türleri üzerinde etkilidir. Bu yöntemi kullanmamızdaki diğer bir etken de haşere yoğunluğudur.

Kokulu böcek ilaçlamada ULV ve Pulverizatör yöntemi ile uygulanır.

Kokusuz Böcek İlaçlama Yöntemi

Kokusuz böcek ilaçlama genellikle Pulverizatör yöntemiyle uygulanır. Bu yöntemi uygulanacak alanda, uzman personellerimiz tarafından böcek ve haşere türüne göre uygun ilaç belirlenerek yapılır.

Jel Böcek İlaçlama Yöntemi

Böcek ilaçlamada uzun etkisi olmasından dolayı son yıllarda en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Özellikle evlerinde evcil hayvan besleyenler etkisinin uzun sürmesi, evi terketmeye gerek kalmaması, kokusunun olmaması ve ilaçlama öncesi herhangi bir hazırlığa gerek duyulmadığından tercih edilir.

Tüm ilaçlama sürecini planlayan işinde uzman ilaçlama koordinatörlerimiz ile hizmet veriyoruz. müşterilerimizin taleplerine odaklanarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Başlıca hizmetlerimiz ; böcek ilaçlama ilaclama hizmeti, Ev Böcek İlaçlama,Ev Dezenfeksiyon.

Doğru yöntem ve uygun ilaç ile gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde evlerinizdeki böcek sorununu kökten çözümlüyoruz.

WhatsApp Telefon