FIRIN İLAÇLAMA

Sağlık Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz işlemler ile fırınınızı günlerce terketmeden ve eşyalarınızın yerini değiştirmeden kullanım alanınızı rahatlıkla; böcek, haşere ve kemirgenlerden arındırabilirsiniz. Fırınınızın nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra duvar çatlaklarında diğer kullanım alanlarında karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.

 

Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir.

 

Sağlık Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

KEŞİF

Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından fırınınızda detaylı keşif ve inceleme yapılır.

İLAÇLAMA

Uygun koşula ve yönteme göre, formül ve formda fırın ilaçlama gerçekleştirilir.

DESTEK

İlaçlama öncesi ve sonrasında tüm sorunlarınız için 7/24 destek sağlanır.

Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda fırın ilaçlama hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Call Now Button