DEPO İLAÇLAMA

Sağlık Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz işlemler ile deponuzu taşımadan, eşyalarınızın yerini değiştirmeden kullanım alanlarınızı rahatlıkla; böcek, haşere ve kemirgenlerden arındırabilirsiniz. Deponuzun nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra duvar çatlaklarında ve diğer yaşam alanlarında karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.

 

Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir.

 

Sağlık Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

KEŞİF

Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından deponuzda detaylı keşif ve inceleme yapılır.

İLAÇLAMA

Uygun koşula ve yönteme göre, formül ve formda depo ilaçlama gerçekleştirilir.

DESTEK

İlaçlama öncesi ve sonrasında tüm sorunlarınız için 7/24 destek sağlanır.

Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda depo ilaçlama hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Call Now Button